Školský hotel* Žitný ostrov

Hľadáte vhodné ubytovanie pre rôzne športové a iné záujmové tímy či jednotlivcov?

Školský hotel* Žitný ostrov je súčasťou komplexu budov pri Súkromnej SOŠ a Súkromnej hotelovej akadémii SD Jednota. Nachádza sa na konci Vinohradskej ulice v pokojnom nehlučnom prostredí s priamym napojením na hlavnú a rýchlostnú cestu R7, neďaleko autobusovej stanice, s bezproblémovým parkovaním s možnosťou uzatvoreného parkovacieho miesta. Vstupnú časť areálu tvorí zeleň s parkom. V blízkosti školského hotela sa nachádza mestský park Pomle. Hotel sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Bratislavy, 5 km od multifunkčného rezortu x-bionic sphere a 25 km od termálneho kúpaliska v Dunajskej Strede.  Poskytujeme ubytovanie aj pre záujemcov, ktorí chcú navštíviť okolie Šamorína – Bratislavu, Dunajskú Stredu, Gabčíkovo, Veľký Meder, Rakúsko, Maďarsko (Viedeň – 80 km, Győr – 60 km, Budapešť – 180 km). Pre väčšie skupiny (zájazdy) vieme poskytnúť zľavy. Školský hotel je prístupný cez hlavný vchod budovy - recepciu s 24 hodinovou službou, s kapacitou ubytovania 36 izieb (85 lôžok).

Poskytujeme výhodné štandardné ubytovanie s možnosťou stravovania pre jednotlivcov aj skupiny. Okrem toho ponúkame vhodné priestory pre tanečné súbory, sústredenia pre deti a dospelých, tábory, uskutočnenie pracovných stretnutí, školení, seminárov, pracovné meetingy, teambuildingy, konferencie, zdravotné cvičenia atď.

Ubytovacie služby poskytujeme aj v rámci praktického vyučovania žiakov pripravujúcich sa v študijných odboroch hotelová akadémia, manažment regionálneho cestovného ruchu a spoločné stravovanie. Pre ubytovanie hostí sme vyčlenili 3. a 4. poschodie v kategórii HOTEL* a 5. poschodie v kategórii TURISTICKÁ UBYTOVŇA.

Izby sú usporiadané v bunkovom systéme, celkovo 36. Z nich 23 izieb je 2-lôžkových, 13 izieb 3-lôžkových s možnosťou príležitostného lôžka. Každá bunka má dve izby a sociálne zariadenie (sprchový kút, umývadlo, toaleta). Z izieb je jedna dvojlôžková (14,8 m2) a druhá dvojlôžková s príležitostným lôžkom (21,6 m2).

Milí hostia, ak hľadáte výhodné ubytovanie s možnosťou využitia stravovacích služieb školskej jedálne Žitný ostrov, sme tu pre vás.

Fotogaléria →