SÚKROMNÁ  HOTELOVÁ  AKADÉMIA  SD  Jednota

V i n o h r a d s k á   4 8,   Š a m o r í n

Predpísané pracovné oblečenie do výrobného a odbytového strediska, ktoré objedná škola spoločne – cena 85.- €:

(hradí rodič na začiatku šk. r.)

biely pracovný plášť, farebná zástera, biely dvojradový rondon, biele nohavice, biela plátená zástera, biela šatka na krk, viazanka/šatka čiapka, logo.

Predpísané pracovné oblečenie a pomôcky na obsluhu, ktoré si zabezpečí žiak:

Dievčatá:

Chlapci:

biela blúzka s dlhým rukávom

biela košeľa s dlhým rukávom

čierna sukňa

čierne nohavice

pančuchy telovej farby

čierne ponožky

biele ponožky

čierne topánky

čierne lodičky

biele čašnícke rukavice

príručník - 3 ks

Predpísané pracovné oblečenie a pomôcky pre kuchyňu, ktoré si zabezpečí žiak: biele ponožky, sieťka na vlasy - dievčatá, biele bavlnené tričko, biele zdravotné topánky s protišmykovou podrážkou

Pomôcky

nôž na mäso, nôž na čistenie zeleniny, lyžica malá, vidlička na mäso, utierky - 3 ks

Upozorňujeme, že k začiatku školského roka je potrebné pre študentov zabezpečiť

z d r a v o t n ý   p r e u k a z .

Žiak nastúpi na praktické vyučovanie v predpísanom oblečení s pomôckami, bez piercingu, šperkov a nenalakovanými nechtami.

Účasť žiakov na praktickom vyučovaní musí byť 100%-ná. Lekárske potvrdenie nenahradí neúčasť. Žiak si musí vymeškané hodiny nahradiť po dohode s majstrom odbornej výchovy.